ΤΕΕ Ηπείρου

<< >>

Πρόσφατα νέα

15η πρόσκληση ημερήσιας διάταξης

21 Jun 2019

Καλούνται τα μέλη της Διοικούσας Επιτροπής του ΤΕΕ/ΤΗ στη συνεδρίαση 15/24-06-2019 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ και ώρα 19.30, με θέματα:

Διαβάστε τη συνέχεια →

14η πρόσκληση ημερήσιας διάταξης

18 Jun 2019

Καλούνται τα μέλη της Διοικούσας Επιτροπής του ΤΕΕ/ΤΗ στη συνεδρίαση 14/18-06-2019 ημέρα ΤΡΙΤΗ και ώρα 19.00, με θέματα:

Διαβάστε τη συνέχεια →

13η πρόσκληση ημερήσιας διάταξης

31 May 2019

Καλούνται τα μέλη της Διοικούσας Επιτροπής του ΤΕΕ/ΤΗ στη συνεδρίαση 13/3-06-2019 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ και ώρα 19.30, με θέματα:

Διαβάστε τη συνέχεια →

Πρόσκληση σε ημερίδα για την εναλλακτική διαχείριση Αποβλήτων Εκσκαφών, Κατασκευών και Κατεδαφίσεων (Α.Ε.Κ.Κ.) - Τετάρτη 22.05.2019

20 May 2019

Ο Πρόεδρος του Τμήματος Ηπείρου του ΤΕΕ Γιώργος Παππάς & ο Πρόεδρος του ΣΣΕΔ ΑΝΑΚΕΜ Ηλίας Δημητριάδης σας καλούν στην ημερίδα “Εφαρμογή της εναλλακτικής διαχείρισης Αποβλήτω...

Διαβάστε τη συνέχεια →

12η πρόσκληση ημερήσιας διάταξης

10 May 2019

Καλούνται τα μέλη της Διοικούσας Επιτροπής του ΤΕΕ/ΤΗ στη συνεδρίαση 12/13-05-2019 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ και ώρα 19.30, με θέματα:

Διαβάστε τη συνέχεια →

Μόνιμες Επιτροπές

Μ.Ε. Επαγγελματικών Θεμάτων

  • Γκεσούλης Κωνσταντίνος Π.Μ.
  • Κονέτας Δημήτριος Η.Μ.
  • Κώνστας Οδυσσέας Π.Μ.
  • Λάμπρου Περικλής Π.Μ.
  • Πατσούρας Χρήστος Π.Μ.
  • Σακκάς Λάμπρος Η.Μ.
(Σύνδεσμος με τη Δ.Ε. Γιαννούλας Ευάγγελος)

Μ.Ε. Επιστημονικών Θεμάτων - Νέων Τεχνολογιών

  • Έξαρχος Γεώργιος Π.Μ.
  • Ζαραγκάς Γεώργιος Π.Μ.
  • Λιάτσος Ελευθέριος Π.Μ.
  • Πατσούρας Χρήστος Π.Μ.
(Σύνδεσμος με τη Δ.Ε. Ζαρπαλάς Θανάσης)

Μ.Ε. Έργων Υποδομής και Ανάπτυξης

  • Ζυγούρης Γεώργιος Π.Μ.
  • Κατσιμπόκης Μιχαήλ Μ.Μ.
  • Κορδούλας Ευστάθιος Π.Μ.
  • Λέκκα Χριστίνα Αρχ.Μ.
  • Τσούλη Σοφία Π.Μ.
  • Τσώρος Αλέξανδρος Π.Μ.
(Σύνδεσμος με τη Δ.Ε. Κολοκούρης Κωνσταντίνος)

Μ.Ε. Νέων Μηχανικών - κατάρτισης

  • Λαζάκη Αμαλία Π.Μ.
  • Καλτσούνης Νικόλαος Π.Μ.
  • Κρανάς Αθανάσιος Μ.Η/Υ, Τηλ.Δικ.
  • Αθανασάκης Νικόλαος Αγρ.Τ.Μ.
  • Σαρακατσάνος Χρήστος Μ.Π.
  • Τσάνης Άρης Π.Μ.
(Σύνδεσμος με τη Δ.Ε. Λυκοτραφίτης Ιωάννης)

Μ.Ε. Ενεργειακών Θεμάτων

  • Γράψας Κωνσταντίνος Αρχ.Μ.
  • Κασίμης Κοσμάς Μ.Μ.
  • Ντομουχτσής Αθανάτος Π.Μ.
  • Παπαμιχαήλ Μιχαήλ Η.Μ.
(Σύνδεσμος με τη Δ.Ε. Λάμπρου Αλέξανδρος)

M.Ε. Πολεοδομίας - Χωροταξίας - Δομημένου Περιβάλλοντος

  • Ιωάννου Αναστασία Π.Μ.
  • Γκεσούλης Κωνσταντίνος Π.Μ.
  • Πλιάτσικας Δημήτριος Α.Μ.
  • Σουγλέ Βασιλική Αγρ.Τ.Μ.
  • Τσουμάνη Άννα Π.Μ.
  • Φραντζή Αναστασία Π.Μ.
(Σύνδεσμος με τη Δ.Ε. Τσίγκρος Ιωάννης)

Μ.Ε. Πολιτιστικής Κληρονομιάς - Φυσικού Περιβάλλοντος - Οικολογίας

  • Βίνη Αικατερίνη Μ.Π.
  • Εξάρχου Έφη Μ.Π.
  • Ζήκος Νικόλαος Α.Μ.
  • Μπετούνη Παρασκευή Α.Μ.
  • Μωρόγιαννης Αθανάσιος-Καίσαρ Χ.Μ.
(Σύνδεσμοι με τη Δ.Ε. Μπέγκα Αλεξάνδρα, Παππάς Γεώργιος)

Μ.Ε. Πραγματογνωμοσύνη

  • Γκεσούλης Κωνσταντίνος Π.Μ.
  • Έξαρχος Θεμιστοκλής Η.Μ.
  • Ζύγουρης Γεώργιος Π.Μ.
  • Σουγλέ Βασιλική Αγρ.Τ.Μ.
  • Τσόλης Θωμάς Α.Μ.
  • Τσώρος Αλέξανδρος Π.Μ.
(Σύνδεσμος με τη Δ.Ε. Λυκοτραφίτης Ιωάννης)

Μ.Ε. Υγιεινής και Ασφάλειας στους χώρους εργασίας

  • Βαγγής Παύλος Η.Μ.
  • Ζορμπά Κωνσταντίνα Μτλ.Μ.
  • Μπέλλος Ιωάννης Μ.Μ.
(Σύνδεσμος με τη Δ.Ε. Λυκοτραφίτης Ιωάννης)

Μ.Ε. Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων

  • Έξαρχος Θεμιστοκλής Η.Μ.
  • Μηχαηλίδης Τριαντάφυλλος Μ.Χ.
  • Μπέλλος Χρήστος Η.Μ.
  • Τολίδης Κωνσταντίνος Μ.Π.
  • Τσόλης Θωμάς Α.Μ.
(Σύνδεσμος με τη Δ.Ε. Γέροντας Ιωάννης)