Ανακήρυξη Υποψηφίων

Σήμερα στις 17/10/2013 και ώρα 12:00 συνήλθε σε ειδική συνεδρίαση η Διοικούσα Επιτροπή του Περιφερειακού Τμήματος Ηπείρου του Τ.Ε.Ε., με θέμα μόνο την Ανακήρυξη υποψηφίων για τις εκλογές του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας, που θα γίνουν την 24 Νοεμβρίου 2013 (σύμφωνα με την προκήρυξη των εκλογών από τον Πρόεδρο του ΤΕΕ με αρ. πρωτ.: 17916/10-09-2013) και έχοντας υπ΄ όψη τις διατάξεις του Ν. 1486/84, το Προεδρικό Διάταγμα 7/2010 (ΦΕΚ Α΄ 9/5-2-2010), και τις υποβληθείσες υποψηφιότητες, προβαίνει στην ανακήρυξη των παρακάτω υποψηφίων (παρατάξεων και μεμονωμένων) κατά όργανο του Τμήματος Ηπείρου του Τ.Ε.Ε. και κατά αλφαβητική σειρά:

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Π.Τ. ΗΠΕΙΡΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Α': ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ (Α.Κ.Μ.Η.)

ΝΟΜΟΣ: ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Βάσσος

Δημήτριος

Ευριπίδης

Μ.

129758

2

Βαφειάδης

Γρηγόριος

Βασίλειος

Αγρ.Τ.

118282

3

Βλάχας

Παναγιώτης

Κωνσταντίνος

Μ.

40266

4

Γοδέβενος

Γεώργιος

Ιωάννης

Μ.

86921

5

Γράβος

Ευάγγελος

Δημοσθένης

Α.

33446

6

Δρόσος

Νικόλαος

Χαράλαμπος

Η.

50846

7

Καλογήρου

Χαράλαμπος

Αθανάσιος

Π.

111400

8

Μπέγκα

Αλεξάνδρα

Κωνσταντίνος

Α.

48183

9

Πατσούρας

Χρήστος

Αθανάσιος

Π.

111688

10

Τσιλιγιάννη

Ευαγγελία

Βασίλειος

Η.

90290

11

Τσουμάνη

Ευγενία

Δημήτριος

Α.

49098

12

Φλίντρας

Θεοχάρης

Λάζαρος

Α.

41677

ΝΟΜΟΣ: ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Αλεξίου

Παύλος

Λάμπρος

Π.

37884

2

Κολιούσης

Γεώργιος

Παναγιώτης

Π.

83959

3

Χεκίμογλου

Αχιλλεύς

Γεώργιος

Π.

53328

ΝΟΜΟΣ: ΛΕΥΚΑΔΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Βαγενάς

Κωνσταντίνος

Δημήτριος

Π.

62362

2

Βλάχου

Θέκλη

Γεώργιος

Π.

77819

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Β': ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΝΟΜΟΣ: ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Δρούδες

Αντώνιος

Χρήστος

Αγρ.Τ.

99021

2

Κυριακίδου

Παναγιώτα

Κωνσταντίνος

Αγρ.Τ.

133145

3

Λεοντάρης

Λεωνίδας

Ιωάννης

Α.

118986

4

Νάστος

Αναστάσιος

Θεόδωρος

Α.

41362

5

Χατζηγιάννης

Ματθαίος

Ευθύμιος

Α.

23558

ΝΟΜΟΣ: ΑΡΤΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Ζιώβας

Βησσαρίων

Μιχαήλ

Α.

39063

2

Κικιώνης

Βλαδίμηρος

Κωνσταντίνος

Αγρ.Τ.

107587

ΝΟΜΟΣ: ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Παπαχρήστος

Δημήτριος

Στέφανος

Π.

110068

2

Χρήστου

Ηλίας-Δημήτρης

Δημήτριος

Π.

127530

ΝΟΜΟΣ: ΛΕΥΚΑΔΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Φωτεινός

Βασίλειος

Ιωάννης

Π.

27182

ΝΟΜΟΣ: ΠΡΕΒΕΖΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Γαραντζιώτης

Κωνσταντίνος

Νικόλαος

Η.

58559

2

Λιαπάτης

Χρήστος

Λάμπρος

Η.

49575

3

Μισηρλής

Γεώργιος

Κωνσταντίνος

Αργ.Τ.

86784

4

Τσώλης

Άρης

Γεώργιος

Η.

131391

5

Φωτίου

Ιωάννης

Δημήτριος

Αργ.Τ.

116623

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Γ': ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ: ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Αλεξίου

Βασίλειος

Χριστόδουλος

Αγρ.Τ.

47986

2

Ζιάκα

Κασσιανή

Ανδρέας

Α.

41056

3

Θεοδώρου

Κωνσταντίνος

Ηρακλής

Μ.

55671

4

Καραθανάσης

Νικόλαος

Κωνσταντίνος

Π.

69911

5

Κοντογιάννης

Παύλος

Βασίλειος

Ηλκν.

52253

6

Λάππας

Κωνσταντίνος

Ιωάννης

Μ.-Η.

25756

7

Λιλής

Γεώργιος

Φώτιος

Π.

73469

8

Λιλής

Παύλος

Φώτιος

Π.

77795

9

Μάμαλης

Ιωάννης

Αθανάσιος

Π.

72448

10

Νικολόπουλος

Αποστόλης

Παναγιώτης

Η.

109888

11

Παρηγορίτσας

Γεώργιος

Αθανάσιος

Μ.

57286

12

Ράπτης

Ιωάννης

Κωνσταντίνος

Μ.

33538

13

Σκάρα

Μαργαρίτα

Νικόλαος

Π.

93129

14

Σπέγγος

Αριστείδης-Δημήτριος

Βασίλειος

Μ.

77963

15

Στασινού

Κωνσταντινιά

Οδυσσεύς

Α.

71299

16

Τριανταφυλλίδης

Σωτήριος

Δοξάκης

Α.

48541

ΝΟΜΟΣ: ΑΡΤΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Αμπελογιάννη

Βασιλική

Σπυρίδων

Ηλκν.

77423

2

Ανυφαντής

Ανδρέας

Χαράλαμπος

Αγρ.Τ.

109413

3

Κατσιμπόκης

Μιχαήλ

Ηλίας

Μ.

69622

4

Μακαβέλου

Αικατερίνη

Ευάγγελος

Π.

51115

5

Μουλιανίτης

Βασίλειος

Χαρίλαος

Μ.

75108

6

Πάνου

Αναστασία

Ηλίας

Π.

105124

7

Σερβετάς

Ηλίας

Τρύφων

Ηλκν.

78416

8

Σκούρας

Βαγγέλης

Παναγιώτης

Η.

117662

9

Τσόλης

Αλέξανδρος

Ευριπίδης

Αγρ.Τ.

80763

10

Ψιλόπουλος

Κωνσταντίνος

Θωμάς

Η.

134016

ΝΟΜΟΣ: ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Κάτσης

Μάριος

Σπυρίδων

Ηλκν.

126004

2

Παρόλα

Αγγελική

Ιωάννης

Α.

34911

ΝΟΜΟΣ: ΛΕΥΚΑΔΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Ζαβερδινός

Κωνσταντίνος

Επαμεινώνδας

Π.

56478

2

Μικρώνης

Ζώης

Αθανάσιος

Π.

32625

ΝΟΜΟΣ: ΠΡΕΒΕΖΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Βλάχος

Παύλος

Παναγιώτης

Χ.

45906

2

Λόη

Μαριάνα

Αντώνιος

Α.

122806

3

Παπαλέξης

Ιωάννης

Βασίλειος

Π.

116237

4

Φονταράς

Χρήστος-Ευκλείδης

Γεώργιος

Μ.

33584

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Δ': ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ: ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Γκούρας

Γεώργιος

Αναστάσιος

Αγρ.Τ.

78918

2

Ζωγράφος

Δημήτριος

Παύλος

Π.

45742

3

Ζωίδης

Νικόλαος

Βασίλειος

Μλ.

73532

4

Καπλάνης

Χρήστος

Κωνσταντίνος

Π.

45532

5

Κουμπής

Μιλτιάδης

Παύλος

Π.

80138

6

Λεοντάρης

Πέτρος

Κωνσταντίνος

Π.

30824

7

Μασαλάς

Βασίλειος

Γεώργιος

Π.

29192

8

Μπουρνάκας

Νικόλαος

Γεώργιος

Η.

71902

9

Πανταζής

Κωνσταντίνος

Απόστολος

Α.

28076

10

Παπαβρανούσης

Χρήστος

Ευστάθιος

Α.

22182

11

Παπαγεωργίου

Γεώργιος

Χρυσόστομος

Α.

38403

12

Παπαευθυμίου

Ευριπίδης

Βασίλειος

Π.

99624

13

Σακκάς

Κωνσταντίνος

Αντώνιος

Π.

71437

14

Σκοπούλης

Ιωάννης

Νικόλαος

Μ.-Η.

37837

15

Σμύρης

Γεώργιος

Ανδρέας

Α.

39422

16

Σφακιανάκη

Βαλεντίνα

Γεώργιος

Π.

132312

17

Υφαντής

Αριστοτέλης

Νικόλαος

Π.

55672

ΝΟΜΟΣ: ΑΡΤΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Κορδούλας

Ευστάθιος

Χρήστος

Π.

84642

ΝΟΜΟΣ: ΠΡΕΒΕΖΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Λαχανά

Αικατερίνη-Ευαγγελία

Αγαθάγγελος

Α.

115725

2

Μπάρκας

Αθανάσιος

Παντελής

Π.

104284

3

Παπαδημητρίου

Σπυρίδων

Μιχαήλ

Χ.

39782

4

Φίλιππας

Παναγιώτης

Σπυρίδων

Π.

115927

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Ε': ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

ΝΟΜΟΣ: ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Ρογκότη

Δήμητρα

Χρήστος

Α.

41130

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΤ': ΔΙΑΔΡΑΣΗ

ΝΟΜΟΣ: ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Αρβανιτάκη

Αφροδίτη-Δήμητρα

Ιωάννης

Μ.

110886

2

Βίλλης-Μπίλλης

Μάριος

Μενέλαος

Η.

73473

3

Βούρδας

Περικλής

Ξενοφών

Η.

73788

4

Γεωργιάδης

Γεώργιος

Ιωάννης

Η.

75157

5

Γκαζιάνης

Ηλίας

Χριστόφορος

Π.

85396

6

Γκιζάς

Αλέξιος

Πέτρος

Μ.

77697

7

Γκόλα

Ελένη

Σπύρος

Α.

77077

8

Δρούγιας

Δημήτριος

Αλέξανδρος

Π.

90832

9

Καλογιάννης

Μιχαήλ

Φίλιππος

Π.

86737

10

Καμπαλώνης

Αδαμάντιος

Αλκιβιάδης

Μ.

89968

11

Καρπούζης

Μενέλαος

Χαρίτωνας

Α.

120132

12

Κατόπης

Βασίλειος

Τηλέμαχος

Α.

69200

13

Κορτζής

Ιωάννης

Γεώργιος

Η.

95713

14

Κώτσης

Βασίλειος

Κωνσταντίνος

Η.

131193

15

Λαζάκη

Αμαλία

Στέφανος

Π.

122140

16

Λάμπρου

Αλέξανδρος

Ευάγγελος

Π.

79810

17

Μπαλτογιάννης

Πέτρος-Αλκιβιάδης

Ιωάννης

Μ.

79866

18

Μπασάς

Βασίλειος

Γεώργιος

Π.

122896

19

Μπενέκου

Δέσποινα

Δημήτριος

Αγρ.Τ.

99427

20

Μπούσης

Νικόλαος

Κωνσταντίνος

Α.

29713

21

Παπαδημητρίου

Χριστόφορος

Αλέξανδρος

Π.

89891

22

Πήχας

Αλέξανδρος

Θεμιστοκλής

Π.

103299

23

Ράπτης

Ιωάννης

Χρήστος

Π.

86497

24

Ρίζου

Θεοδώρα

Δημήτριος

Π.

76360

25

Σγούρος

Ιωάννης

Βασίλειος

Π.

93166

26

Σιαφάκας

Κωνσταντίνος

Νικήτας

Μ.

97409

27

Σίντος

Ιωάννης

Βασίλειος

Μ.

75620

28

Τάσιου

Χαρά

Βασίλειος

Π.

128518

29

Τολίδης

Κωνσταντίνος

Νικόλαος

Χ.

116127

30

Τσίγκρος

Ιωάννης

Κλέαρχος

Π.

81648

31

Τσικνιάς

Θεόδωρος

Ναπολέων

Π.

78211

32

Τσιότα

Κωνσταντία

Παύλος

Μ.

60511

33

Χήτας

Γεώργιος

Βασίλειος

Π.

78057

ΝΟΜΟΣ: ΑΡΤΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Καραδήμος

Γεώργιος

Ιωάννης

Αγρ.Τ.

105111

2

Κολιοπάνος

Ιωάννης

Θεόδωρος

Π.

87174

3

Τριανταφυλλάκης

Νικόλαος

Χρήστος

Π.

55120

4

Τσουμάνης

Ευάγγελος

Γεώργιος

Π.

83174

ΝΟΜΟΣ: ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Παπαγιάννης

Κωνσταντίνος

Ιωάννης

Π.

108899

ΝΟΜΟΣ: ΛΕΥΚΑΔΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Πετράκης

Άγης

Εμμανουήλ

Π.

105932

ΝΟΜΟΣ: ΠΡΕΒΕΖΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Ακρίβης

Κωνσταντίνος

Αριστείδης

Μλ.

79624

2

Αναστασόπουλος

Ανδρέας

Αναστάσιος

Π.

63406

3

Βασιλάς

Ηλίας

Κωνσταντίνος

Π.

89105

4

Γεωργάκος

Νικόλαος

Ελευθέριος

Π.

65803

5

Κωτσιαρίνης

Φώτιος

Άγγελος

Π.

116252

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Ζ': ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ: ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Αναστασίου

Χρήστος

Κωνσταντίνος

Π.

47122

2

Βάββας

Φώτιος

Βασίλειος

Ηλκν.

67307

3

Βάγγης

Παύλος

Γεώργιος

Η.

47863

4

Βραζιτούλης

Λευτέρης

Ιωάννης

Π.

124770

5

Γιαννούλας

Ευάγγελος

Ιωάννης

Π.

103394

6

Γιωρσπύρος

Βησσαρίων

Σταύρος

Αγρ.Τ.

52764

7

Γκόγκος

Φοίβος-Αθανάσιος

Ελευθέριος

Π.

103210

8

Δημητρίου

Δημήτριος

Κωνσταντίνος

Χ.

99907

9

Δολιώτης

Ιωάννης

Αντώνιος

Π.

123838

10

Ζαρπαλάς

Θανάσης

Κωνσταντίνος

Αγρ.Τ.

120580

11

Καλτσούνης

Νικόλαος

Χρόνης

Π.

134573

12

Κιτσάκης

Κωνσταντίνος

Βασίλειος

Α.

71762

13

Κοσμάς

Αλέξανδρος

Γεώργιος

Π.

94603

14

Κωνσταντή

Μαριαλένα

Κωνσταντίνος

Αγρ.Τ.

104360

15

Λιαπάτης

Δημήτριος

Ιωάννης

Α.

96103

16

Λυκοτραφίτης

Ιωάννης

Δημήτριος

Π.

50468

17

Μάντζιος

Χαρίλαος

Ανάργυρος

Π.

128157

18

Μιχαηλίδης

Τριαντάφυλλος

Μιχαήλ

Α.

96261

19

Ντάφλης

Γεώργιος

Ιωάννης

Π.

89896

20

Ντίνος

Μιχαήλ

Κωνσταντίνος

Μ.

54623

21

Παπαμιχαήλ

Μιχαήλ

Κωνσταντίνος

Η.

70459

22

Πατεράκης

Εμμανουήλ

Γεώργιος

Η.

69199

23

Ρεκατσίνας

Γεώργιος

Ανδρέας

Η.

39730

24

Σαρακατσάνος

Χρήστος

Παναγιώτης

Π.

125278

25

Συγγούνας

Γεώργιος

Ευάγγελος

Π.

110227

26

Τζάλλας

Ευάγγελος

Τηλέμαχος

Π.

94714

27

Τσουκανέλης

Σοφοκλής

Στέφανος

Η.

131633

28

Χασάνης

Χρήστος

Γεώργιος

Χ.

91249

29

Χολέβας

Θεόδωρος

Ευστράτιος

Α.

96988

ΝΟΜΟΣ: ΑΡΤΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Λάμπρου

Περικλής

Ελευθέριος

Π.

97177

2

Μητρογεώργου

Μαρίνα

Βασίλειος

Π.

123192

3

Μολώνης

Βασίλειος

Δημήτριος

Α.

54738

4

Οικονόμου

Ανδρέας

Αναστάσιος

Π.

49934

5

Σακκάς

Βασίλειος

Δημοσθένης

Α.

42348

6

Σερέτης

Αλέξανδρος

Κωνσταντίνος

Η.

83774

7

Φεύγα

Αφροδίτη

Κίμων

Π.

113197

ΝΟΜΟΣ: ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Κασίμης

Κοσμάς

Κωνσταντίνος

Μ.

106582

2

Κοτσώνης

Κωνσταντίνος

Ηλίας

Αγρ.Τ.

70970

3

Σπύρου

Φώτιος

Χρήστος

Μ.

87876

4

Τσόγκας

Ηρακλής

Ιωάννης

Α.

94252

ΝΟΜΟΣ: ΛΕΥΚΑΔΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Βλάχος

Σπυρίδων

Άγγελος

Π.

119355

2

Γράψας

Κωνσταντίνος

Σταύρος

Α.

94118

3

Λύγδας

Σπυρίδων

Γεώργιος

Π.

103731

ΝΟΜΟΣ: ΠΡΕΒΕΖΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Γερογιάννης

Πέτρος

Σταύρος

Μ.

94033

2

Ηλιοπούλου

Σταυρούλα

Δημήτριος

Π.

88972

3

Καζάκος

Ιωάννης

Δημήτριος

Π.

91394

4

Τριβλή

Χαρίλεια

Δημήτριος

Π.

112320

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Π.Τ. ΗΠΕΙΡΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Γ': ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Έξαρχος

Κωνσταντίνος

Δημήτριος

Π.

33570

2

Μουσαβερές

Θεόδωρος

Παναγιώτης

Π.

60558

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Δ': ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Λεοντάρης

Πέτρος

Κωνσταντίνος

Π.

30824

2

Παγκρατίου

Ελένη

Ιωάννης

Α.

27285

3

Σταμουλάκης

Γεώργιος

Γεράσιμος

Χ.

24524

4

Τσόγκας

Νικόλαος

Δημήτριος

Π.

23938

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΤ': ΔΙΑΔΡΑΣΗ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Αναστασόπουλος

Ανδρέας

Αναστάσιος

Π.

63406

2

Βίλλης-Μπίλλης

Μάριος

Μενέλαος

Η.

73473

3

Κατόπης

Βασίλειος

Τηλέμαχος

Α.

69200

4

Παπαστύλος

Γεώργιος

Κλέαρχος

Μ.

63151

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Ζ': ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

Α.Μ.

1

Γερογιάννης

Παναγιώτης

Δημήτριος

Π.

18504

2

Γκόλιας

Γεώργιος

Παναγιώτης

Π.

29846

3

Γοργόλης

Ιωάννης

Δημήτριος

Π.

34098

4

Ζαβιτσάνος

Πάνος

Ιωάννης

Π.

25161

5

Κοζάντος-Πέμπας

Γεώργιος

Βασίλειος

Α.

39614

6

Κοτσώνης

Κωνσταντίνος

Ηλίας

Αγρ.Τ.

70970

7

Κωστούλα

Βασιλική

Γεώργιος

Αγρ.Τ.

44836

8

Φωκάς

Σπυρίδων

Γεράσιμος

Α.

56521